Astrologia

Proponujemy na kursy astrologii w Warszawie. Astrologia to dyscyplina myśli o tradycji sięgającej paru tysięcy lat. Świadomość ową stosowano oraz stosuje się wciąż w praktyce. Stanowi ona nadal ciekawa i prowadzona. Umiejętność astrologii, a co za tym idzie zdolność interpretacji indywidualnego kosmogramu urodzeniowego wspiera świadomie kierować naszym przeznaczeniem. Przyswajając podstawy astrologiczne mamy możliwość interpretacji kosmogramów osób nam bliskich lub całkowicie nieznajomych. W czasie kursu łatwo wytłumaczone zostaną wszystkie niezbędne składniki astrologicznego abecadła, dzięki dlaczego uczestnik zdobędzie umiejętność interpretacji horoskopu.Tematem zajęć kursu astrologii dla adeptów będą między innymi:

symbolika astrologiczna, kurs astrologii

zaznajomienie z energetyką planet i faz (znaków) Zodiaku,

teoria archetypów, omówienie przykładów – wzorce mitologiczne, literackie i filmowe,

dwadasamsy i dekanaty – podział faz Zodiaku,

aspekty planet (relacje kątowe pomiędzy planetami w horoskopie),

sektory (domy) horoskopu, Ascendent, Medium Coeli,

rektyfikacja horoskopu – podstawowe techniki poszukiwania oraz uściślania godziny urodzenia,

pojęcie dominanty horoskopu,

konkretne ćwiczenia interpretacji horoskopów, dostrzeganie potencjałów,

prognoza astrologiczna (tranzyty, progresje, daty stałe) – planowanie własnego rozwoju zgodnie ze swoimi potrzebami i osobistym rytmem życia,

astrologia porównawcza (połączenia energii w relacjach interpersonalnych, stosunkach partnerskich),

relokacje (mapy rozwoju potencjałów indywidualnych) – Twoje miejsce w świecie (astrokartografia, przestrzeń lokalna),

warsztat i etyka pracy astrologa,
nauka astrologii dla początkujących odbywa się w trakcie 2 weekendów. Stanowi wtedy kurs dla osób, które właśnie startują naukę Królewskiej Wiedzy.


Grupa kursowa obejmuje zwykle od 6 do 10 osób. Po skończeniu kursu uczestnicy otrzymują osobiste dyplomy.


Zapraszamy do zapisania się na zajęcia już dzisiaj! Astrologia to nie tylko atrakcyjne zajęcie ale również wiedza o sobie i otaczającym nas świecie. Nie przez przypadek szwajcarski psychoterapeuta Carl Gustav Jung zdefiniował astrologię jako „sumę wiedzy psychologicznej starożytności”. Odkryj jej zasady – będzie to doskonale wykorzystany czas w Twoim życiu i najlepsza lokata – lokata w siebie.